دانشجوهای دانشگاه پیام نور با دانلود اپلیکیشن پیام من( اندروید ، ios و نسخه تحت وب ) می تونن علاوه بر شرکت در امتحانات خودشوناز امکانات این برنامه کاربردی مثل اطلاع از آخرین اخبار تحصیلی ، اطلاعیه های آموزشی ، اطلاع از زمان تشکیل کلاسها و . استفاده کنن .

دانشگاه پیام نور بر اساس روش آموزش از راه دور و نیمه حضوری تأسیس شده . این دانشگاه دامنه وسیعی از رشته های مختلف رو به دانشجو ها ارائه میده . از اونجایی که شیوه آموزشی این دانشگاه ، آموزش باز و یا از راه دوره برای همین دانشگاه اقدام به ایجاد اپلیکیشنی به نام پیام من کرده تا دانشجو ها بتونن بدون نگرانی تو رشته محل دلخواهشون ادامه تحصیل بدن .

دانشجو ها با دانلود اپلیکیشن رسمی پیام من که تو نسخه هایاندروید. iosو نسخه تحت وب منتشر شده می تونن علاوه بر استفاده از امکاناتی که داره به راحتی فعالیت های خودشون رو تو دانشگاه پیام نور مدیریت کنن . حالا برای آشنایی کامل تر و دسترسی راحت تر دانشجو ها در ادامه در مورد امکانات اپلیکیشن پیام من صحبت کردیم و لینک دانلود این برنامه رو براتون قرار دادیم .

rdquo; رایگان بودن پیام من برای آزمون پایان ترم دانشجو ها ldquo;

دانلود اپلیکیشن پیام من دانشگاه پیام نور

اپلیکیشن پیام من از ابتدا با هدف ارائه خدمات متنوع آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و اطلاع رسانی مورد نیاز دانشجو ها راه اندازی شده وعلاوه بر نسخه نرم افزار موبایل پیام من( اندروید و ios ) ، نسخه تحت وب payam man همراه اندازی شده . جدید ترین نسخه این نرم افزار ، نسخه 32 اپلیکیشن پیام من هستش که با هدف کاربری آسان ، ویژه امتحانات پایان ترمراه اندازی شده تا در زمان امتحان ، دانشجو های پیام نور به راحتی بتونن از این اپلیکیشن استفاده کنن .

تو جدول زیر لینک دانلود اپلیکیش پیام من یا همون payam man رو برای شما دانشجو ها و اساتید محترم دانشگاه پیامنور گذاشتیم تا به راحتی بتونین اون رو دانلود کنین .

برای دانلود نسخه مد نظر اپلیکیشن پیام من کلیک کنین
دانلود نسخه اندروید پیام من
دانلود نسخه ios پیام من
دانلود نسخه تحت وب پیام من

دانشگاه علمی کاربردی هم با راه اندازی سامانه سما لایو آموزش مجازی رو برای داوطلبای خودش برای برگزاری کلاس های نظری راه اندازی کرده .

بیشتر بخوانید : سما لایو

امکانات اپلیکیشن پیام من دانشگاه پیام نور

شما می تونین بادانلود نرم افزارPayam manاز آخرین اخبار مربوط به رشته تحصیلی خودتون تو دانشگاهپیام نورمطلع بشین و آخرین اطلاعیه و پیام های مدیر گروهتون رو تو همون لحظه بر روی گوشی خودتون دریافت کنین .

همچنین با استفاده ازنرم افزار پیام من دانشگاه پیام نورکه به طور خاص برای دانشجو ها و استادان این سازمان آموزشی طراحی شده از زمان تشکیل کلاس های خودتون تو این سامانه ، برنامه های کلاسی و برنامه امتحانی رشته های مختلف تو دانشگاه پیام نور ، نمرات تحصیلی و تاریخچه کارنامه ها و . مطلع میشین .

دانشگاه آزاد هم با توجه به شرایط پیش اومده اپلیکیشن امن ازمون رو برای دانشجو های خودش راه اندازی کرده که برای دریافت اطلاعات بیشتر می تونین مقاله زیر رو بخونین .

بیشتر بخوانید : برنامه امن آزمون

علاوه بر امکاناتی که این نرم افزار در اختیار دانشجو ها میزاره دانشجو ها می تونن با پرداخت حق عضویت ۱۰ هزار تومنی از خدمات دیگهپیام منمثل دسترسی به بانک ۸۰ میلیون مقاله ، آزمون های آزمایشی ، اطلاعیه های کسب و کار ، پرونده های پرسنلی و . استفاده کنن .

برای اطلاع از شهریه دانشگاه پیام نور خوندن مقاله زیر بهتون پیشنهاد میشه .

بیشتر بخوانید : شهریه دانشگاه پیام نور

کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو هم آمادن با به تموم سوالا و ابهامای شما در مورد اپلیکیشن پیام من پاسخ بدن . شما می تونین از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکوبا این کارشناسا در ارتباط باشین و کمک اونا برای استفاده ازاین اپلیکیشن استفاده کنین .

سوالات متداول

1- ❤️ چه کسایی می تونن از اپلیکیشن پیام من استفاده کنن ؟

❤️ همه دانشجو ها و اساتید دانشگاه پیام نور می تونن این اپلیکیشن رو دانلود و از اون استفاده کنن .

2- ❤️ اپلیکیشن پیام من چه امکاناتی رو در اختیار دانشجو ها میزاره ؟

❤️ دانشجو ها با دانلود این اپلیکیشن می تونن از زمان برگزاریکلاس ها ، آخرین اخبار و اطلاعیه و ها و . در لحظه با خبر بشن .

3- ❤️ آیا برای استفاده از این اپلیکیشن برای امتحانات دانشگاه پیام نور باید هزینه پرداخت کرد ؟

❤️ خیر ، استفاده از این اپلیکیشن برای امتحانات دانشگاه پیام نور رایگان هستش .

منبع :دانلود اپلیکیشن پیام من دانشگاه پیام نور

نصب اپلیکیشن شاد مدارس

دانلود اپلیکیشن امن آزمون امتحانات دانشگاه آزاد

دانلود اپلیکیشن پیام من دانشگاه پیام نور

برنامه شاد برای ایفون

دانلود اپلیکیشن شاد مدارس

اپلیکیشن پیام من

پیام ,اپلیکیشن ,دانشگاه ,، ,ها ,دانشجو ,پیام من ,پیام نور ,دانشگاه پیام ,دانشجو ها ,اپلیکیشن پیام ,برای امتحانات دانشگاه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Stacy's memory مطالب اینترنتی مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل مطالب اینترنتی Iran links | پر بازدید ترین مطالب | لینکهای پر بازدید اینترنتی مجله ی تفریحی همه چیز YouCut Download مسجد امام حسین (ع) محله نیار Arman Vadi تخصصی نرین مرجع مقالات آموزش سئو در مشهد
دزدگ